БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії продемонстрували "на полі бою" практичні навички з надання долікарської допомоги

Курсанти Академії продемонстрували "на полі бою" практичні навички з надання долікарської допомоги

Цьогоріч в Національній академії Служби безпеки України для майбутніх оперативних співробітників СБУ запроваджено спеціальний курс з тактичної медицини. Його викладання забезпечують підготовлені й сертифіковані за стандартами ТССС (Tactical Combat Casualty Care) інструктори, які використовують кращий вітчизняний та іноземний досвід з тактичної медицини. Заняття проходять не лише в спеціально організованих класах, а й на полігоні, що дозволяє курсантам відпрацьовувати отримані знання безпосередньо «на полі бою».

 

З метою висвітлення діяльності СБУ у напрямку впровадження цих курсів 15 травня 2015 року на тренувальній базі навчального закладу вітчизняної спецслужби проведено показове заняття з тактичної медицини за участі курсантів 5 курсу і викладачів-інструкторів із числа лікарів Військово-медичного управління СБУ, під час якого майбутні офіцери спецслужби демонстрували свої вміння та навички з надання домедичної допомоги в умовах, наближених до бойових.

 

  

 

Для випробування вихованців Академії медики ускладнили їм завдання. На тактичному полі відбувся навчальний бій із використанням бойової зброї, зарядженої холостими набоями, шумових та димових гранат, під час якого троє представників курсантського підрозділу, за сценарієм інструкторів, отримали умовні вогнепальні поранення різної ступені тяжкості. Злагоджені дії майбутніх контррозвідників у наданні само- та взаємодопомоги із використанням складових сучасних військових аптечок медичної допомоги, сумки санітарного інструктора та підручних засобів, швидка евакуація й прикриття «поранених» товаришів отримали високу оцінку як інструкторів, так і керівництва Національної академії СБУ та Військово-медичного управління СБУ.

 

За словами самих курсантів, такі тренування дозволяють відпрацювати способи надання долікарської допомоги до автоматизму і не розгубитися «на полі бою», що в майбутньому може допомогти врятувати життя бойового побратима чи навіть власне.

 

15/05/2015 21:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua