БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії під час розкопок на Київщині знайшли рештки двох загиблих солдатів часів Другої світової війни

Курсанти Академії під час розкопок на Київщині знайшли рештки двох загиблих солдатів часів Другої світової війни

Національна академія СБУ продовжує плідно співпрацювати з Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» та залучати молодь до пошукових робіт з відновлення історичної пам'яті.

 

Наприкінці травня 20 курсантів першого курсу імені Геннадія Біліченка разом із експертами взяли участь у розкопках на Київщині.

 

Місцем проведення робіт знову було обрано березанський ліс, де в 1941 році оборонці та мирні жителі потрапили в оточення, відоме як «баришівський котел».

 

Перед початком археологічних досліджень пошуковець організації «Закінчимо війну», учасник АТО Анатолій Дроздов проінструктував курсантів щодо специфічних особливостей здійснення пошукових заходів та провів захоплюючий історичний екскурс. Експерт наголосив на важливості збереження історичної пам'яті шляхом проведення пошукових робіт, оскільки уцілілих очевидців тих трагічних подій майже не залишилося в живих.

 

Вихованці Академії разом з дослідниками під час цього виїзду знайшли рештки двох загиблих солдатів часів Другої світової війни, а також низку важливих артефактів, серед яких гільзи, монети, православні й католицькі хрестики, обручка.

 

Для більшості курсантів ці розкопки стали першим досвідом роботи з відновлення історичної пам'яті, і вони висловили бажання частіше брати участь у таких цікавих та пізнавальних заходах, які допомагають вивчати історію та не дають забути жертв війни.

 

«Можливо нам досі невідомі імена усіх загиблих захисників України, але всі вони до єдиного заслуговують на добру і вічну пам'ять», – зазначив після розкопок курсант Максим А.

 

29/05/2017 18:35
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua