БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії СБУ вшанували пам’ять жертв політичних репресій у Биківні

Курсанти Академії СБУ вшанували пам’ять жертв політичних репресій у Биківні

У третю неділю травня курсанти Академії СБУ вшанували пам’ять жертв політичних репресій у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили».

 

Більше 150 майбутніх офіцерів української спецслужби долучилися до загальнодержавних жалобних заходів, які відбулися за участі Президента України Петра Порошенка, керівництва Уряду, Парламенту, представників дипломатичного корпусу, духовенства, а також сотень небайдужих українців. Адже саме у биківнянському лісі знаходиться найбільше в Україні місце поховання жертв комуністичного режиму, яке, за словами Глави держави, є спільним некрополем для українців та поляків і важливим елементом спільної пам'яті й спільної боротьби з радянським тоталітаризмом та імперією.

 

«Точна кількість загиблих тут досі не встановлена. Український інститут національної пам'яті називає цифри від 15 до понад 100 тисяч осіб. Але точно відомо, що найбільш кривавою була ніч проти 19 травня 1938 року – розстріляли 563 людини!», – підкреслив Петро Порошенко на скорботному заході.

 

Разом із присутніми курсанти схилили голови перед Міжнародним меморіалом жертвам тоталітаризму 1937-1941 років та хвилиною мовчання вшанували пам'ять мільйонів репресованих. 

 

 

17/05/2016 13:24
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua