БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії СБУ вшанували пам'ять Олександра Петрищука, похованого на Алеї Слави

Курсанти Академії СБУ вшанували пам'ять Олександра Петрищука,  похованого на Алеї Слави

На Алеї Слави у Чернівцях курсанти та офіцери Національної академії СБУ разом із керівництвом Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та родиною Героя Олександра Петрищука вшанували пам'ять співробітника українського спецслужби, який загинув три роки тому у районі проведення АТО.

 

Керівник регіонального УСБУ Руслан Сторожук зазначив, що на цій Алеї поховані багато Героїв, які віддали життя заради України. Капітан СБУ Олександр Петрищук – один із них. «Він назавжди залишиться у нашому строю, бо пам'ять про нього буде завжди у наших серцях», – наголосив він.

 

Про дитинство Олександра, його ставлення до родини і до своєї роботи молодим хлопцям і дівчатам розповіли матір, сестра та бабуся. Вони наголосили, що він, незважаючи на здібності до малювання, ще зі школи хотів стати військовим і впевнено йшов до своєї цілі. Він кинув цивільний виш після року навчання і вступив до Київського політехнічного інституту, де став фахівцем зі спеціального зв’язку. Родина Олександра подякувала представникам Служби безпеки та Академії за підтримку і пам'ять про нього. 

 

Сергій Кудінов також звернувся до курсантів, які беруть участь у виставі-реквіємі «Війна без строку…»: «У виставі є рядки про свідомий вибір наших співробітників захищати Україну. Олександр є прикладом саме такого свідомого вибору служити нашій Батьківщині, який має зміцнювати нашу волю і віру в незалежність і перемогу».

 

Після хвилини мовчання офіцери й вихованці Академії поклали квіти та вінок на могилу Героя. 

 

    

26/06/2017 17:20
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua