БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії СБУ відвідали Будинок Уряду

Курсанти Академії СБУ відвідали Будинок Уряду

Цього року Україна відзначила 100 років від часу створення першого українського уряду. З метою поглиблення знань про діяльність найвищого органу виконавчої влади держави курсанти Національної академії СБУ відвідали Будинок Уряду.

 

Вихованці навчального закладу оглянули експозицію Музею історії урядів України, де представлені оригінальні матеріали, пов'язані з діяльністю колишніх представників найвищого органу виконавчої влади, які діяли на території сучасної України від 1917 року до сьогодні. Зокрема, документи, нагороди, фотознімки, експозицію подарунків державі від іноземних високопосадовців, портретну галерею керівників урядів та кімнату з умовною назвою «Кабінет голови Ради Міністрів Української РСР», у якій відтворено тогочасний інтер'єр та два робочих місця співробітників апарату 1960 –1980 років.

 

Під час екскурсії молодь також завітала до зали засідань КМУ, де, зайнявши місця членів Уряду, кожен зміг відчути себе у ролі міністра. Молодь відвідала кінозал, у якому переглянула документальний фільм про історію виконавчого органу нашої держави та спорудження будівлі на нинішній вулиці Михайла Грушевського, де впродовж семи з половиною десятиліть працюють урядовці.

 

 

29/11/2017 16:08
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua