БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії СБУ присягнули на вірність Українському народові

Курсанти Академії СБУ присягнули на вірність Українському народові

Військову присягу на вірність Українському народові у Національній академії Служби безпеки України склали понад 150 юнаків та дівчат, курс яких названо на честь Героя СБУ Геннадія Біліченка, першого військовослужбовця, що загинув на сході нашої держави.

 

У цей визначний день молоде поповнення Академії привітали Голова Служби безпеки України Василь Грицак, керівники органів і підрозділів національної спецслужби, народні артисти України Оксана Білозір та Віктор Павлік, представники благодійного фонду «Європейський міст», рідні загиблих альфівців Геннадія Біліченка та Андрія Кузьменка, а також батьки і друзі.

 

Звертаючись до курсантів, Василь Грицак підкреслив, що слова Військової присяги священні, особливо зараз, коли третій рік поспіль точиться неоголошена Росією війна на сході нашої держави. Він зауважив, що ще до складання Присяги, коли молодь проходила первинну військову підготовку, їх курс назвали курсом патріотів. «Кожен із вас міг обрати будь-яку професію, але ви зробили крок вперед і обрали саме Службу безпеки України. Обрали не тоді, коли добре, а тоді, коли йде війна», – наголосив Василь Грицак.

 

Близько двадцяти курсантів, котрі склали Військову присягу, взяли приклад зі своїх батьків – учасників АТО, які боролися і продовжують боротися за відновлення миру та збереження територіальної цілісності України. Зокрема, на цьому курсі навчається син Олександра Скульського, військовослужбовця 95-ої Окремої Аеромобільної бригади, який загинув у липні 14-го року під час виконання бойового завдання.

 

  

 

Василь Грицак вручив дружині Геннадія Біліченка фотографію курсу, названого на його честь. Він наголосив, що Служба безпеки України та Академія береже пам'ять про Героїв СБУ, які віддали своє життя, захищаючи неньку-Україну, і робить все можливе, щоб допомогти і підтримати сім’ї загиблих. Світлу пам'ять українських воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Небесній Сотні.

 

  

 

У цей урочистий день народний депутат України, президент благодійного фонду «Європейський міст» Оксана Білозір також привітала молодь з початком військової служби та вручила поліси на страхування життя дітям капітана Геннадія Біліченка й полковника Андрія Кузьменка. «За нашою доброю традицією в Академії ми вшановуємо наших Героїв. Маю велику честь сьогодні підтримати і розділити біль з родинами тих, хто склав своє життя», – підкреслила Оксана Білозір.

 

 

Подарунком для присутніх стало виконання народним артистом України Віктором Павліком Державного Гімну України.

 

 

«Тут починається ваше нове життя. В Академії є все необхідне для того, щоб ви здобули справжні навички і вміння оперативного співробітника та перекладача і згодом поповнили наші підрозділи», – зазначив керівник української спецслужби. 

03/09/2016 17:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua