БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Курсанти Академії СБУ поспілкувалися з видатним новатором української поезії Анатолієм Мойсієнком

Курсанти Академії СБУ поспілкувалися з видатним новатором української поезії Анатолієм Мойсієнком

У Національній академії СБУ проведено зустріч колективу навчального закладу з вітчизняним поетом-модерністом, мовознавцем, перекладачем Анатолієм Мойсієнком, який очолює кафедру сучасної української мови в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Автор 20 поетичних збірок, найвідоміші з яких – «Сонети і верлібри», «Шахопоезія», «Сім струн», «Віче мечів», «Леза зел», прочитав свої твори різних жанрів: сонети, верлібри, рубаї, хоку тощо. Зокрема, привернули увагу молоді виняткові зразки української авангардної поезії – паліндроми, які однаково читаються зліва-направо і навпаки: «Жарт – суму страж», «Хижих Мечем Мирим». Анатолій Мойсієнко наголосив, що багатство української мови дає невичерпні можливості майстрам пера створювати унікальні поетичні твори.

 

Під час заходу курсанти НА СБУ проникливо декламували вірші поета-новатора та ставили йому актуальні питання щодо тематики, особливостей та джерел натхнення у творчості. На думку мовознавця, поезія народжується в ту мить, коли книжне відступає, а поет втілює в текстах не вигадані, а реальні почуття.

 

На згадку про теплу зустріч Анатолій Мойсієнко передав у фонд бібліотеки навчального закладу свої книги.

 

Проректор Академії Віктор Макаренко подякував гостю за цікавий літературний вечір та від усього колективу вручив йому перші три томи унікального видання про історію вітчизняних спецслужб та літературно-публіцистичні альманахи з віршами і прозою співробітників та вихованців вишу.

 

 

05/03/2018 14:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua