БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Кращих знавців права визначили на брейн-ринзі в Академії СБУ

Кращих знавців права визначили на брейн-ринзі в Академії СБУ

До Всеукраїнського тижня права найкмітливіші курсанти і студенти Національної академії Служби безпеки України зійшлися в інтелектуальному змаганні – правовому брейн-ринзі.

 

Із 2008 року в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди прийняття Загальної декларації прав людини.

 

На цьогорічному академічному брейн-ринзі представники ІІ-ІV курсів випробовували свої знання, здібності, реакцію та вміння працювати в команді у п’яти турах турах. А саме – у правознавчій бліц-розминці, юридичних анаграмах, історично-правовому екскурсі, конкурсі капітанів та аналізі правових ситуацій.

 

У ході змагань молодь відповідала на питання з чинного українського та  міжнародного законодавства у сфері прав людини, закінчувала вислови відомих філософів-правників та визначала порушені права людини у представлених відеосюжетах. Зокрема, право на рівність перед законом, право на свободу світогляду та віросповідання, право на власність тощо.

 

Також окремої уваги заслуговує конкурс капітанів, під час якого лідери команд виступити з промовою «Я як історична постать у праві».

 

 

Запеклий і напружений брейн-ринг закінчився перемогою команди «Феміда», яку представляли курсантки ІІ курсу.

 

Оцінювали виступи курсантів і студентів висококваліфіковані судді – Академік НАН України Володимир Радченко, викладачі та завідуючі кафедр правових дисциплін НА СБУ.

 

Учасники та вболівальники отримали неймовірне задоволення від правових змагань та висловили подяку організаторам турніру.

13/12/2019 16:43
◄ Повернутись