БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Кращі спортсмени України поділилися з курсантами секретами досягнення успіху

Кращі спортсмени України поділилися з курсантами секретами досягнення успіху

До Дня Національної академії Служби безпеки України курсанти зустрілися з кращими борцями України, які на світовій арені здобувають спортивні перемоги для нашої держави.

 

Співробітники відомчого навчального закладу – борці Валерій Андрійцев, Василь Федоришин, Олександр Хоцянівський, Юлія Благіня, Юлія Ткач, Марія Лівач та дзюдоїст Георгій Зантарая розповіли про те, як потрапили у професійний спорт, поділилися з молоддю своїми секретами досягнення успіху й планами на майбутнє. «Я з 10 років займаюсь боротьбою. Вільна боротьба стала моїм життям. І коли настав час вибору – продовжити займатися спортом чи здобути якусь іншу професію, то запитав себе: «Жити без боротьби – а як це?», – зазначив дворазовий призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев.

 

Спортсмени розповіли майбутнім офіцерам СБУ, як проходить навчально-тренувальний збір національної збірної України з вільної боротьби та як завойовуються ліцензії для участі у Олімпійських іграх. Курсантів цікавили також особливості фізичної та психологічної підготовки, вміння долати перешкоди і рухатися вперед після поразок.

 

Співробітники Академії пообіцяли, що зроблять все від них залежне, щоб жовто-блакитний стяг майорів на міжнародних п’єдесталах під звучання Державного Гімну України. «Ми бажаємо вам бути здоровими і тілом, і духом, впевнено досягати своїх цілей і підкоряти свої професійні вершини», – на прощання побажала молоді чемпіонка світу та Європи борчиня Юлія Ткач.  

 

  

29/01/2016 10:01
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua