БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Кожна буква у праведнім слові захищає святі рубежі»: 21 лютого – День рідної мови

«Кожна буква у праведнім слові захищає святі рубежі»: 21 лютого – День рідної мови

У Міжнародний день рідної мови кафедра українського ділового мовлення Національної академії Служби безпеки України провела творчий вечір за участі відомої поетеси Тетяни Домашенко.

 

У вступному слові проректор Академії Віктор Макаренко зазначив, що українська мова – одна й найдревніших та найбагатших серед тисяч мов світу. «Мовне питання  завжди поставало наріжним каменем на шляху до незалежності. Царська та радянська влада століттями намагалися викорінити українське слово. Але, на щастя, їм це не вдалося. Наша рідна мова продовжує жити, квітнути й багатіти, бо є душею нації, її генетичним кодом», – наголосив проректор.

 

«Кожна буква у праведнім слові захищає святі рубежі», – почесна гостя Тетяна Домашенко зачитала вибрані із власних віршів поетичні рядки про рідну мову та вразила присутніх поезію, присвяченою курсантам Національної академії СБУ.

 

Під час зустрічі молодь Академії майстерно декламували поетичні твори про мову.

 

Також Віктор Макаренко разом із гостею привітали та вручили дипломи переможцям академічного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.

21/02/2020 18:38
◄ Повернутись