БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Комунікація як зброя: експерти КМЄС поділилися з курсантами Академії СБУ досвідом у сфері стратегічних комунікацій

Комунікація як зброя: експерти КМЄС поділилися з курсантами Академії СБУ досвідом у сфері стратегічних комунікацій

Екскерівник Департаменту комунікацій Служби державної безпеки Швеції Марк Вадац та старший радник з питань державної безпеки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні Бо Реннер розповіли про мету, значення і силу комунікацій у секторі безпеки.

 

Під час інтерактивної дискусії з курсантами іноземні фахівці наголосили на важливості розбудови зовнішньої та внутрішньої довіри в спецслужбі, адже лише завдяки успішним комунікаціям можна завоювати уми й серця українців та прихильність колег.

 

«Якщо СБУ не буде комунікувати з громадськістю, то це зробить за вас хтось інший. Вам необхідно заручитися підтримкою цивільного населення у боротьбі проти спільного ворога», – підкреслив експерт Марк Вадац.

 

Відповідаючи на питання експертів про самовизначення і роль Служби, молодь поділилася своїм баченням взаємозв’язку відомства з суспільством: «Ми хочемо підвищення авторитету СБУ серед українців, щоб люди більше довіряли та розуміли, що наше завдання – їх захист».

 

Представники Місії побажали курсантам НА СБУ бути єдиним цілим, мати спільну корпоративну культуру та чітке розуміння, ким вони є і заради чого вони в Службі.

 

Керівництво Академії подякувало міжнародним партнерам за новий досвід та внесок у формування світогляду нової генерації співробітників української спецслужби.

22/11/2019 17:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua