БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Команда курсантів Академії СБУ перемогла на Міжнародному курсантсько-студентському форумі «STUDIO ВЕСНА 2017»

Команда курсантів Академії СБУ перемогла на Міжнародному курсантсько-студентському форумі «STUDIO ВЕСНА 2017»

Захід відбувся на базі Міністерства юстиції України 21 квітня 2017 року за участі десяти команд вищих навчальних закладів України та представників установ виконання покарань і навчальних закладів Чеської Республіки, Республіки Польща, Фінляндії.

 

Форум «STUDIO ВЕСНА 2017» проводився у два етапи, які поєднували у собі науково-практичну та спортивно-ерудиційну частини. Перша частина передбачала проведення конференції «Суспільство, право, психологія та педагогіка: поступ у майбутнє» з виданням збірника матеріалів, а друга частина – проведення змагання з міні-футболу, а також інтелектуальних конкурсів для визначення найбільш ерудованої команди.

 

У форумі взяли участь команди Національної академії внутрішніх справ, Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Івано-Франківського університету права імені короля Данила Галицького, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Інституту кримінально-виконавчої служби тощо.

 

  

 

Національну академію Служби безпеки України представляла збірна команда курсантів з ІІ по V курс. Злагоджена робота і спільні зусилля молоді Академії стали запорукою успіху і блискучої перемоги. Тож, І місце з мінімальним розривом балів між собою поділили команди Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національної академії Служби безпеки України та Інституту кримінально-виконавчої служби.

 

Нагороди переможцям урочисто вручили Заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, голова комісії з ліквідації ДПтС України Сергій Тюлєнєв і начальник Інституту кримінально-виконавчої служби Євген Бараш.

24/04/2017 19:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua