БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Команда Національної академії СБУ виборола переможний кубок «Динаміада-2017»

Команда Національної академії СБУ виборола переможний кубок «Динаміада-2017»

Збірна команда Національної академії Служби безпеки України здобула перемогу серед колективів правоохоронних органів Києва у комплексних змаганнях «Динаміада-2017».

 

У цьогорічному турнірі взяли участь тринадцять команд столичних правоохоронців. За підсумками чемпіонатів з восьми видів спорту Київської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», які проводились протягом року, спортсмени СБУ посіли перше місце.

 

Команда Академії, зокрема, впевнено лідирувала на змаганнях з перетягування канату, де перемогла усіх суперників і набрала 15 очок із 15 можливих. Також, представники СБ України за підсумками десяти партій вибороли дев`ять перемог з шахів, тим самим здобувши  беззаперечне «золото» на чемпіонаті. Призові місця співробітники та вихованці навчального закладу отримали і на змаганнях з міні-футболу, легкоатлетичного кросу, плавання та спортивного рибальства. 

 

Друге та третє місця на «Динаміаді-2017» посіли збірні команд Управління державної охорони та Національної академії внутрішніх справ.

 

Вітаємо команду Академії СБУ з перемогою. 

 

  

   

 

22/01/2018 10:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua