БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Команда Академії перемогла на змаганнях з прикладного багатоборства пам’яті «кіборга» Святослава Горбенка

Молодь Національної академії СБУ долучилася до спортивних змагань з прикладного багатоборства, присвячених пам’яті студента Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка Святослава Горбенка, який загинув 3 жовтня 2014 року під час захисту донецького аеропорту.

Турнір проходив на території спорткомплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь 8 студентських команд закладів вищої освіти столиці, до складу яких увійшли найбільш фізично підготовлені дівчата та хлопці.

На відкритті спортивного заходу організатори розповіли про героїзм Святослава Горбенка, активного учасника Революції Гідності, який добровольцем пішов на схід захищати Україну від ворога. Рятуючи травмованого побратима, він отримав смертельне поранення осколком міни. Святослав загинув за два місяці до свого 20-річчя.

Для спортсменів Академії СБУ, які є фактично ровесниками юного «кіборга», особливо важливою і почесною стала участь у цьому турнірі.

Програма з прикладного багатоборства, як у чоловіків, так і у жінок, складалася з 8 видів спортивних вправ. У напруженій боротьбі в командному заліку збірна НА СБУ з результатом 17 хв. 13 сек. виборола І місце, обійшовши на 20 сек. срібного призера – команду Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Також наші представники Олег Л. та Віктор М. здобули особисті перемоги у забігу на 100 метрів (за 11.7 сек.) та у вправі з підтягування на перекладині (20 разів за 24 сек.).

Призерів та учасників турніру привітали батьки «кіборга» Святослава Горбенка, які подякували усім за збереження пам'яті про їх сина.

21/05/2018 19:03