БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Команда Академії СБУ виборола першість з настільного тенісу на міжнародному турнірі, присвяченому воїнам-афганцям

Команда Академії СБУ виборола першість з настільного тенісу на міжнародному турнірі, присвяченому воїнам-афганцям

Збірна команда Національної академії Служби безпеки України виборола перше місце з настільного тенісу на VIII міжнародній Спартакіаді «Офіцерські старти», присвяченій 28-ій річниці виведення військ з Афганістану.

 

Спортивні змагання проходили з 8 по 10 лютого у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського під гаслом «Воїни афганці – воїнам АТО». Вони об’єднали кращих спортсменів правоохоронних і силових відомств України та їх іноземних колег. Окрім організаторів та представників Академії СБУ, участь у турнірі взяли збірні команди Генерального штабу, Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил Збройних Сил України, а також військовослужбовці збройних сил Республіки Польща, Латвійської і Литовської Республік.

 

Раніше на «Офіцерських стартах» спортсмени змагалися лише з міні-футболу, цього ж року започатковано змагання з двох видів спорту – настільного тенісу та кульової стрільби. Так, співробітники Академії СБУ не програли жодної партії з настільного тенісу та стали беззаперечними лідерами турніру. Також у змаганнях із кульової стрільби представник навчального закладу виборов друге місце в індивідуальній першості.

  

 

На урочистій церемонії закриття турніру переможцям та призерам міжнародної Спартакіади були вручені медалі та кубки, а також нагороди від Федерації футболу України. Їх вітали керівники військових відомств та іноземні гості. Зокрема, представник посольства Литовської Республіки в Україні подякував усім учасникам турніру та побажав українським військовим якомога швидшої перемоги у війні на Сході. 

 

  

10/02/2017 18:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua