БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Команда Академії СБУ стала переможцем Першості міста Києва з футзалу

Команда Академії СБУ стала переможцем Першості міста Києва з футзалу

23 квітня 2015 року відбулося урочисте нагородження переможців та призерів ХІІ Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд сезону 2014/2015 рр. за участі керівництва Міністерства освіти і науки України, Футбольної асоціації студентів Києва та 17 вищих навчальних закладів.

 

 

Незважаючи на те, що збірна команда Національної академії Служби безпеки України з футболу вперше взяла участь у турнірі Першої ліги Футбольної асоціації студентів Києва, її дебют став беззаперечно вражаючим. Спортсмени Академії матч за матчем лідирували, демонструючи яскраву гру – з 12 проведених ігор на їхньому рахунку 10 виграшних. Команда НА СБУ впевнено посіла верхній щабель турнірної таблиці Першості, як за кількістю очок – 30, так і за кількістю забитих голів – 85.

 

Представники навчального закладу національної спецслужби були нагороджені і в інших номінаціях. За результатами зіграних матчів бомбардир НА СБУ Михайло Ляхович визнаний футбольними експертами кращим гравцем Першої Ліги. За період змагань він пробив ворота суперників 27 разів, які допомогли збірній НА СБУ здобути переможний Кубок змагань і перейти у вищий дивізіон любительського турніру. За підтримку командного та змагального духу, мудрі настанови і керівництво дипломом «Кращий тренер» також було нагороджено старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки Івахна О.В.

 

   

 

Колектив Академії вітає нашу футбольну збірну з блискучим тріумфом та бажає підкорення нових спортивних вершин!

23/04/2015 19:42
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua