БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Команда Академії СБУ – срібні призери курсантсько-студентського форуму «STUDIO ВЕСНА 2019»

Команда Академії СБУ – срібні призери курсантсько-студентського форуму «STUDIO ВЕСНА 2019»

Вихованці Національної академії Служби безпеки України здобули ІІ місце серед дев’яти вишів на V міжнародному курсантсько-студентському форумі, організованому Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України.

 

Молодь із Києва, Харкова та Дніпра змагалися за звання кращих з кращих у семи різнопланових конкурсах, демонструючи знання, ерудицію, креативність, фізичну підготовку. Зокрема, у конкурсі «My Homeland is Ukraine» учасники розповідали про історію, видатних діячів, сучасність та майбутні перспективи України. Також журі оцінювали презентації команд, змагання на розв’язання логічних завдань зі знання Конституції України, вміння та навички із надання кваліфікованої домедичної допомоги тощо.

 

Національну академію СБУ представила команда під назвою «Нічні люті», до складу якої увійшли 11 вихованців з першого, другого та п’ятого курсів. Девізом вони обрали слова, які сьогодні є гаслом Служби безпеки України: «Ваша безпека – наша турбота».

 

Вітаємо наших срібних призерів та їх тренерів, які гідно представили альма-матер на курсантсько-студентському форумі!

 

 

12/04/2019 21:24
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua