БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Колектив Академії завітав до Одеси й Чернігова ознайомити майбутніх абітурієнтів із вступною кампанією-2018

Колектив Академії завітав до Одеси й Чернігова ознайомити майбутніх абітурієнтів із вступною кампанією-2018

У рамках проведення профорієнтаційної роботи представники Національної академії Служби безпеки України розповіли про вступну кампанію старшокласникам Одещини й Чернігівщини на Дні відкритих дверей у регіональних Управліннях.

 

Близько 300 юнаків, дівчат та їхніх батьків відвідали регіональні підрозділи української спецслужби в Одеській та Чернігівській областях, щоб більше дізнатися про можливості вступу до закладів вищої освіти, які готують майбутніх співробітників СБУ.

 

Офіцери та вихованці Академії докладно розповіли молоді про особливості навчально-виховного процесу і дозвілля курсантів та студентів, перспективи самореалізації в науковій, культурній та спортивній сферах.

Фото- та відеоматеріали, презентовані на зустрічах, наочно показали цьогорічним абітурієнтам, як відбувається професійна підготовка майбутніх контррозвідників та фахівців з інформаційної безпеки.

 

Співробітники також акцентували увагу на відмінностях у правилах відбору кандидатів на навчання до НА СБУ – залежно від вибору військової чи цивільної спеціальності. Зокрема, для тих, хто бажає стати студентом Академії старт вступної кампанії починається як і в інших закладах вищої освіти України – 12 липня 2018 року. Натомість, молодь, котра прагне приєднатися до лав вітчизняної спецслужби, має подати письмові заяви в органи та підрозділи СБУ до 1 березня 2018 року.

 

 

15/02/2018 19:14
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua