БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії вшанував ліквідаторів чорнобильської катастрофи

Колектив Академії вшанував ліквідаторів чорнобильської катастрофи

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Національній академії СБУ пройшов вечір-реквієм «Чорнобиль – попередження, набат. Його уроків людство не забуде».

 

Звертаючись до присутніх, проректор з наукової роботи Олександр Фармагей підкреслив, що обов’язок кожного свідомого громадянина – пам’ятати про жахливу трагедію, яка відбулася 30 років тому на нашій українській землі, а також зробити все можливе, щоб не допустити її повторення.

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам 'ять героїв, які загинули у боротьбі з нищівною радіацією заради майбутнього України та всього світу.

 

До літературно-музичного вечора-реквієму долучилися курсанти та співробітники Академії – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Під відеокадри трагічних подій весни 1986-го молодь декламувала вірші та виконувала пісні, присвячені чорнобильській катастрофі та подвигам борців із радіоактивним вогнем.

 

Ліквідатори поспілкувалися із курсантами та розповіли про завдання, які вони виконували у чорнобильській зоні. Зокрема, завідувач кафедри Академії, доктор медичних наук, професор Олександр Морозов, який з моменту аварії і до сьогодні займається вивченням негативного впливу радіації на організм людини, закликав молодь не забувати тих, хто пройшов через усі кола ядерного пекла й ціною власного здоров’я та життя захистив від наслідків чорнобильської трагедії.

 

16/12/2016 12:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua