БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Колектив Академії вшанував 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру

Колектив Академії вшанував 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру

Близько 250 курсантів і офіцерів Національної академії Служби безпеки України долучилися до загальнодержавних заходів із вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, які відбулися у Національному історико-меморіальному заповіднику за участі Президента України.

 

Вихованці навчального закладу відвідали скорботне місце нацистського злочину, де, за оцінками спеціальної комісії Нюрнберзького процесу, загинули близько 100 тисяч осіб. Поклавши квіти до пам’ятника жертв розстрілів, курсанти хвилиною мовчання віддали шану невинно убієнним у роки війни.

 

До 75-тих роковин трагедії молодь також переглянула музейні фонди, які зберігають пам'ять про страшні сторінки історії Голокосту. Зокрема, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні курсанти ознайомилися із виставками «Смертельний шлях» і «Бабин Яр», на яких представлені особисті речі розстріляних, документи про організацію масового знищення громадян, плакати та оголошення антиєврейського змісту.

 

 

У Державному архіві громадських об’єднань України молодь також доторкнулась до невідомих сторінок історії трагедії Бабиного Яру. Директор Архіву Ольга Бежан показала курсантам сховище, де зберігаються «следственные дела» жертв політичних репресій, та розповіла маловідомі факти про українських «праведників народів світу», які рятували євреїв у страшні часи Другої світової, ризикуючи власним життям. «Нам не можна забувати про тисячі безвинних жертв нацизму та про тих, хто в тих жорстоких умовах зберіг мужність і людяність. Українці, які визнані праведниками народів світу, є для нас взірцями гуманізму та хоробрості», – підкреслила під час екскурсії курсантка 2 курсу.

 

   

 

30/09/2016 09:25
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua