БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії відвідав презентацію книги матері загиблого співробітника СБУ Андрія Галущенка

Колектив Академії відвідав презентацію книги  матері загиблого співробітника СБУ Андрія Галущенка

На Київщині відбулася презентація книги поезій «Кров серця переллю в слова» автора Зої Галущенко, матері загиблого позаштатного співробітника СБУ Андрія Галущенка, відомого за позивним «Ендрю».

 

Захід відбувся у смт. Кожанка Фастівського району під час ІІІ літературного фестивалю «Палієва осінь». Із виданням книги Зою Андріївну привітали керівництво району та колеги-письменники, односельчани, родичі, друзі, а також студенти курсу імені Андрія Галущенка, офіцери та курсанти Національної академії СБУ. 

 

Книга вміщує понад сто п’ятдесят поетичних творів, поділених на розділи – «На світі усе з любові», «Корінь і крона», «Поезія з Майдану», «Так АТО чи війна?». До сліз зворушують вірші-реквієми синові – Народному Герою України Андрію Галущенку. Зоя Галущенко зазначила, що до збірки увійшли вірші, народжені від переживань за людей на Майдані, від хвилювань за синів, які пішли на війну, від любові і вдячності до мами, до роду, селища, де народилася і виросла, до української землі.

 

На презентації Зоя Андріївна присвятила свій вірш «Мамо, ти сильна!» усім жінкам, а особливо матерям українських моряків, сини яких знаходяться у російському полоні.

 

Творчість матері Героя Майдану і АТО добре відома в навчальному закладі української спецслужби. У 2018 році її вірші увійшли до художньо-публіцистичного альманаху НА СБУ «З Батьківщиною в серці».

 

Молодь та офіцери Академії привітали Зою Галущенко із виходом у світ її збірки, яка є справжнім надбанням сучасної української поезії, та побажали натхнення на нові творчі здобутки.

 

 

03/12/2018 13:30
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua