БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії відвідав Биківнянський ліс на вісімдесяті роковини масових політичних репресій

Колектив Академії відвідав Биківнянський ліс на вісімдесяті роковини масових політичних репресій

Ректор, співробітники та вихованці Національної академії СБУ взяли участь у церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій, яка відбулася на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» за участі Глави держави, Голови СБУ, високопосадовців, громадськості.

 

«Биківнянський ліс – далеко не єдине місце в Україні, де виконувалися і перевиконувалися так звані ліміти на масове знищення людей – на розстріл або на ув’язнення в таборах ГУЛАГу. Але це чи не найбільша братська могила в Україні, де спочили десятки й десятки тисяч невинно убієнних», - наголосив Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування вісімдесятих роковин масових політичних репресій 1937-1938 років.

 

Молодь Академії дізналась імена українських особистостей, які не лише боролися за правду і справедливість, а й відкривали страшну таємницю про Биківню, котру радянська влада приховувала десятки років. За словами Президента України, Биківнянський ліс став місцем спільного болю українців і поляків, тисячі яких також були розстріляні за наказом Сталіна і поховані на цій землі.

 

Після хвилини мовчання Голова СБУ Василь Грицак, ректор Академії Сергій Кудінов та молодь поклали квіти до Центрального монументу Меморіалу та Братської могили, де вшанували пам'ять усіх жертв тоталітаризму.

 

 

22/05/2017 11:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua