БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії віддав шану Герою України, легенді СБУ ‒ Руслану Лужевському в день його народження

Колектив Академії віддав шану Герою України, легенді СБУ ‒ Руслану Лужевському в день його народження

У День пам’яті співробітника Служби безпеки України Руслана Лужевського співробітники та курсанти Академії разом із Головою СБУ взяли участь у відкритті спортивного комплексу «Легенда» імені загиблого Героя України та поминальному молебні.

 

У селі Волошинівка на Київщині світлу пам'ять майора спецпідрозділу «Альфа» вшанували рідні та близькі Героя, керівництво української спецслужби, колеги, а також ректор, офіцери і вихованці НА СБУ, курс яких носить ім’я Руслана Лужевського. Вони поклали квіти на могилу відданого захисника Батьківщини, якому в цей день мало виповнитися 42 роки.

 

  

 

Після панахиди відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу  «Легенда», названого на честь Героя. Саме у цій будівлі юний Руслан колись розпочинав свій спортивний і бойовий шлях та тренував місцевих дітей. Його колишні учні за допомогою меценатів і мешканців села відбудували зруйновану пожежею споруду задля продовження благородної справи загиблого альфівця – виховання здорової та спортивної молоді.

 

Голова СБУ передав спортклубу сучасний інвентар, а синам Героя і волошинівській школі – комплекти книг про історію спеціальних служб України. Василь Грицак наголосив, що вшанування справжніх Героїв, підтримка їх родин є обов’язком спецслужби. І з метою увічнення пам’яті майора Лужевського Служба безпеки України разом з Національною академією провела низку заходів, зокрема, створено фільм та фотоекспозицію про Героя, написано портрет Руслана, а його ім’я викарбуване на пам’ятному знаку співробітникам СБУ, які загинули під час проведення АТО. Життєвий і службовий шлях офіцера спецслужби колектив Академії також висвітлив у виставі-реквіємі «Війна без строку…».

 

Майора Руслана Лужевського, який загинув 5 травня 2014 року під Слов’янськом, та всіх захисників України, котрі не повернулися з поля бою, мешканці й гості села вшанували хвилиною мовчання.

 

 

01/09/2017 09:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua