БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії привітав жінок зі святом весни

Колектив Академії привітав жінок зі святом весни

Зі святом весни та жіночності чоловічий колектив Національної академії СБУ привітав співробітниць, курсанток та студенток навчального закладу, а також матерів, дружин та доньок загиблих Героїв Служби безпеки України.

 

Вже четвертий рік поспіль напередодні Міжнародного жіночого дня представниць прекрасної половини людства вранці зустрічали курсанти та офіцери Академії. Під музику оркестру з квітами і солодощами вони вітали жінок зі святом.

 

У цей день також відбулося урочисте зібрання колективу, яке відкрив ректор Академії Сергій Кудінов. Він зачитав привітання Голови СБУ Василя Грицака, в якому наголошено, що жінки, відкинувши поняття «слабкої статі», стали на захист рідної землі, територіальної цілісності та незалежності нашої держави. «З відважними серцями ви виборюєте перемогу та щасливе майбутнє України. Дякуємо вам за те, що усі поставлені завдання ви виконуєте з честю та максимальною відповідальністю», – зазначив керівник спецслужби у вітальній адресі.

 

Від імені усіх чоловіків Академії ректор додав, що Міжнародний жіночий день є прекрасним нагадуванням для чоловіків про неймовірну роль жінки у житті кожного із них. «Щодня ви підтверджуєте, що в українських жінках гармонійно поєднуються краса і розум, жіночність і мужність. І наш обов’язок бути вашим захистом, вашою сильною половиною», – підкреслив Сергій Кудінов.

 

Напередодні свята кращі співробітниці й вихованці Академії були відзначені нагородами за зразкове виконання обов’язків, високі досягнення в освітній та науковій діяльності, успіхи у навчанні. З нагоди Міжнародного жіночого дня також відбувся концерт за участі талановитої академічної молоді. 

 

  

07/03/2017 18:33
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua