БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії СБУ вшанував пам'ять Героя Майдану та АТО Андрія Галущенка

Колектив Академії СБУ вшанував пам'ять Героя Майдану та АТО Андрія Галущенка

 

2 вересня у другу річницю загибелі позаштатного співробітника Служби безпеки України Андрія Галущенка офіцери та студенти Академії СБУ виїхали до села Кожанка Київської області для вшанування пам’яті Героя та покладання квітів на його могилу.

 

Про героїчний життєвий шлях Ендрю, його невичерпну енергію та готовність допомогти згадували друзі, колеги, бойові побратими і волонтери, родичі та односельці, які зібралися на місці поховання.

 

 

 

 

Звертаючись до присутніх, співробітники Академії наголосили, що на прикладі Ендрю сьогодні виховується молоде покоління, а його відданість справі захисту Батьківщини є прикладом для багатьох військових, які виконують завдання в районі проведення АТО.

 

До других роковин загибелі Ендрю в Інституті інформаційної безпеки НА СБУ також організували вечір пам’яті за участі матері Героя та студентів першого і третього курсів, останній з яких названо на честь Андрія Галущенка. Після перегляду фільму про Ендрю, створеного колективом Академії СБУ, заступник директора Інституту Валентина Панченко наголосила, що він був відданим захисником України, який врятував багато життів та вмів об’єднати людей навколо однієї справи – справи захисту Батьківщини. «Його не могли зламати морально, тому зламали фізично», – зазначила вона.

                   

Мати Зоя Андріївна Галущенко розповіла студентам про сина, його навчання у військовому училищі та вищому навчальному закладі, участь у Революції Гідності та роботу у зведеній мобільній групі по боротьбі з контрабандою. «Біль від втрати не меншає з роками, але сил додає гордість за те, що твій син був справжньою людиною, для якої над усе були гідність, правда, свобода та Україна», – підкреслила вона. Зоя Андріївна зачитала молоді власні вірші, присвячені пам’яті Ендрю, подіям на Майдані та загиблим на Сході воїнам.

 

Пам’ять Андрія Галущенка присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти і лампадки до меморіальної стели, створеної на його честь.

 

  

05/09/2017 12:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua