БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Колектив Академії СБУ привітав жінок зі святом весни

Колектив Академії СБУ привітав жінок зі святом весни

 

8 Березня жінки Національної академії Служби безпеки України отримали приємні сюрпризи та подарунки від чоловічого колективу вишу.

 

За чудовою академічною традицією ранок передсвяткового дня розпочався в представниць прекрасної статі зі щасливої посмішки та гарного настрою, адже під майстерну гру оркестру їх зустрічали з квітами й солодощами офіцери та курсанти Академії.

 

  

 

З нагоди свята в актовому залі вишу відбувся урочистий захід за участі керівництва, співробітників та вихованців НА СБУ.

 

Ректор Сергій Кудінов від імені усього чоловічого колективу привітав жінок і висловив їм свою повагу та захоплення. Він зачитав звернення від Голови СБУ Василя Грицака, який наголосив, що жінки по праву заслуговують найвищої шани і вдячності: «Ми пишаємося тим, що пліч-о-пліч з нами ви несете нелегку службу, сумлінно та професійно виконуючи важливі завдання, обороняєте незалежність та територіальну цілісність нашої держави від зовнішньої агресії. Дякуємо за ваші розум і мудрість, за витримку та терпіння, красу та любов».

 

Кращі співробітниці Академії були відзначені нагородами за зразкове виконання обов’язків, високі досягнення в освітній і науковій діяльності.

 

Додали піднесеного настрою феєричні виступи учасників театралізованого концерту «У джазі не тільки дівчата» – танцювального колективу Дитячо-юнацької хореографічної студії «Щасливе дитинство», вокалістів Київського інституту музики імені Р. М. Глієра й талановитої академічної молоді.

 

  

 

Також із Міжнародним жіночим днем Академія СБУ привітала вчителів та учениць підшефної школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом.

 

Колектив художньої самодіяльності разом із вокалістами інституту музики імені Р. М. Глієра розважили глядачів яскравими номерами та створили радісну весняну атмосферу.

 

 

09/03/2019 21:22
◄ Повернутись