БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Х Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»: нові виклики та стратегії протидії

Х Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»: нові виклики та стратегії протидії

Науковий форум, організований НА СБУ спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України, Міністерством інформаційної політики України та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України, об’єднав понад 250 представників органів сектору безпеки і оборони, провідних наукових установ та закладів вищої освіти.

 

Ректор Сергій Кудінов у вступному слові привітав учасників науково-практичної конференції та зазначив, що вже десятий рік поспіль Національна академія СБУ є майданчиком для обговорення питань інформаційної безпеки як невід’ємної складової національної безпеки.

 

«Приємно, що пропозиції прогресивних науковців-практиків, напрацьовані за роки роботи конференції, реалізовуються в нормативно-правових актах, сприяють переопрацюванню та оновленню освітніх програм, втілюються в дієвих механізмах протидії інформаційним загрозам», – підкреслив керівник вишу.

 

 

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко наголосив на важливості академічного підходу до розробки нових концепцій у сфері інформаційної безпеки: «Саме науковий підхід, дослідження та аналітична робота – це той шлях, який дає реальний якісний результат, це основа прийняття подальших рішень та вироблення стратегій».

 

Під час трьох панельних дискусій експерти обговорили сучасний стан і проблеми розвитку системи інформаційної безпеки, удосконалення законодавства у сфері охорони державної таємниці та службової інформації, а також пріоритетні завдання суб’єктів забезпечення кібернетичної безпеки України.

 

Збірник тез наукових доповідей оприлюднений на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України у рубриці «Наукова діяльність»: http://academy.ssu.gov.ua/upload/file/konf_04_04_2019.pdf

 

05/04/2019 12:19
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua