БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Голова Служби безпеки України вручив дипломи випускникам Національної академії СБУ

Голова Служби безпеки України вручив дипломи випускникам Національної академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулися урочистості, присвячені випуску молодих лейтенантів.

 

Участь у церемонії вручення дипломів взяли Голова СБУ Василь Грицак, очільники практичних підрозділів СБУ, уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю СБУ Анатолій Полях, колишні ректори Академії, колектив навчального закладу, рідні та друзі випускників.

 

У цей день українську спецслужбу поповнили дев’яносто офіцерів нової генерації, які, за словами Голови СБУ, є найкращим курсом за всю історію Академії. Це підтверджують не лише їх досягнення у навчанні, науці, спорті, а й високий рівень патріотизму та активна громадянська позиція. Так, понад 30% випускників отримали дипломи з відзнакою. Близько 40 курсантів достроково завершили навчання в Академії і стали до лав нашої спецслужби, щоб виконувати завдання на сході України безпосередньо у бойових підрозділах. Саме цей випускний курс започаткував благодійну акцію, під час якої фактично всі курсанти здали кров для воїнів АТО, життя яких було під загрозою.

 

Василь Грицак зауважив, що серед цьогорічних випускників чимало представників Донецької і Луганської областей та тимчасово окупованого Криму: «Дякую батькам та офіцерам Академії за те, що ці юнаки та дівчата не зрадили Присязі, вони пішли до кінця, закінчили навчання і будуть служити Українському народові. Це найкращий доказ того, що Україна – єдина і неподільна».

 

Керівник спецслужби особисто вручив випускникам Академії дипломи, відзначив окремих співробітників відомчими нагородами, а також подякував батькам за виховання молодих патріотів.

 

    

 

На урочистостях світлу пам'ять захисників України та борців за її незалежність присутні вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

 

Вітаючи вчорашніх курсантів із завершенням навчання та присвоєнням офіцерських звань, ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов побажав молодим співробітникам стати новою потужною силою у відстоюванні національних інтересів та розбудові Служби безпеки України.

 

На згадку про себе юнаки та дівчата посадили дерево в сквері випускників, підтримуючи академічні традиції. Вони запевнили, що готові гідно служити на благо Української держави та її народу, озброєні великим багажем знань і навичок та жагою до оперативного життя.

 

 

Церемонія випуску завершилась прощанням лейтенантів із Бойовим Прапором Національної академії СБУ та проходженням урочистим маршем. 

17/06/2016 19:03
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua