БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Голова СБУ вручив державні та відомчі нагороди кращим спортсменам

Голова СБУ вручив державні та відомчі нагороди кращим спортсменам

Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав та вручив нагороди співробітникам Національної академії СБУ – переможцям і призерам Перших Європейських ігор та Чемпіонату світу-2015 з біатлону.

«У цей складний час українські спортсмени демонструють міжнародній спільноті силу духу, витримку, вміння протистояти супернику заради перемоги Української держави», – підкреслив керівник спецслужби.

Він зауважив, що із 46 медалей нашої збірної на Європейських іграх у національну скарбничку представники Служби безпеки України принесли 8 нагород.

«Якби всі були такими як Ви, то ми були б першими в усіх сферах. Я гордий тим, що Ви – серед нас, а ми – разом з Вами!», – наголосив Василь Грицак.

За перемогу у командній першості і третє особисте місце на Чемпіонаті світу Голова СБУ вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня біатлоністці Валентині Семеренко. Указ про нагородження спортсменки підписав Президент України.

Також відомчими нагородами за спортивні досягнення на Європейських іграх заохочені лучники Маркіян Івашко, Лідія Січенікова, Анастасія Павлова, борці Юлія Ткач, Валерій Андрійцев, дзюдоїст Сергій Дребот та велосипедистка Ганна Соловей.

 

28/07/2015 07:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua