БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Голова СБУ відзначив кращих спортсменів-офіцерів СБУ відомчими нагородами

Голова СБУ відзначив кращих спортсменів-офіцерів СБУ відомчими нагородами

Голова СБУ Василь Грицак вручив відзнаки співробітникам Національної академії СБУ – золотій медалістці чемпіонату світу-2018 з кульової стрільби Олені Костевич та бронзовому призеру чемпіонату світу-2018 із дзюдо Георгію Зантараї.

 

Очільник української спецслужби подякував олімпійцям за те, що в складний для нашої держави час на своєму спортивному полі боротьби вони забезпечують гідну перемогу та визнання України як провідної спортивної європейської країни. «Завдяки Вашим перемогам Український прапор гордо майорить на увесь світ під звучання Державного Гімну України», – наголосив Василь Грицак.

 

За бронзову медаль на ЧС-2018 в Баку та участь в проведенні Всеукраїнського юнацького турніру з дзюдо, присвячений співробітникам української спецслужби, які загинули під час виконання службових обов’язків, Голова СБУ вручив Георгію Зантараї орден «За відвагу» та привітав з присвоєнням військового звання «майор». Георгій Зантарая – перший чемпіон світу з дзюдо в історії незалежної України, який і сьогодні продовжує підкорювати світові спортивні вершини.

 

Олена Костевич, яка виборола золоту медаль в особистій першості та однією з перших українських спортсменів здобула ліцензію на право участі в ХХХІІ Олімпійських іграх-2020 в Японії, отримала військове звання «підполковник».

 

07/11/2018 19:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua