БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Голова СБУ: «Я пишаюсь тим, що вперше в історії України курсанти Академії СБУ взяли участь у військовому параді»

Голова СБУ: «Я пишаюсь тим, що вперше в історії України курсанти Академії СБУ взяли участь у військовому параді»

Під час святкування річниці Дня Незалежності України курсанти та офіцери Національної академії Служби безпеки України вперше взяли участь в параді та пройшли урочистим маршем по головній вулиці країни. До складу зведеного парадного розрахунку Академії СБУ увійшли представники курсів Академії, які носять імена загиблих співробітників української спецслужби Героя України майора Руслана Лужевського та капітана Геннадія Біліченка.

 

Служба безпеки України з початку проведення антитерористичної операції втратила двадцять три найкращих співробітника. «Курсанти Академії і всі наші співробітники повинні щодня розуміти, що право пройти у парадному розрахунку та представляти спецслужбу перед українським народом завойовано ціною життя найкращих побратимів», - наголосив Голова СБУ Василь Грицак.

 

  

 

На генеральній репетиції параду Голова Служби безпеки України привітав колектив Академії. «Пишаюся тим, що вперше за двадцять п’ять років Академія СБУ і взагалі Служба представлена на урочистостях у парадному розрахунку. Запам’ятаєте цей день назавжди!», – закликав очільник СБУ. Він нагородив військовослужбовців Академії Пам’ятними медалями «Учасник військового параду».

 

Довідково: З червня військовослужбовці Академії української спецслужби готувалися до урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Навчання проходили на території Нацакадемії СБУ, а у подальшому спільно з іншими учасниками параду. Усього головною площею столиці пройшли близько 4,5 тисяч військових – 25 парадних розрахунків, серед яких представники всіх структур Збройних Сил України, Нацгвардійці, прикордонники, курсанти військових навчальних закладів, зведений підрозділ ветеранів АТО та інші силовики. Було продемонстровано 70 зразків української військової техніки, яку після заходу планують передати в район проведення антитерористичної операції. 

24/08/2017 14:01
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua