БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

«Фільм «Кіборги» має побачити кожен українець» – молодь Академії СБУ

«Фільм «Кіборги» має побачити кожен українець» – молодь Академії СБУ

Понад 300 вихованців та співробітників Національної академії СБУ у перший тиждень прокату відвідали покази фільму «Кіборги» про війну і героїзм українських воїнів на Сході України.

 

Перед початком стрічки молодь привітали головні актори В’ячеслав Довженко («Серпень»), Роман Ясиновський («Гід») та Макар Тихомиров («Мажор»), які розповіли про створення української військової драми. Відповідаючи на запитання курсантів та студентів Академії, В’ячеслав Довженко розповів, що для того, щоб увійти в роль актори багато спілкувалися зі справжніми кіборгами, які захищали Донецький аеропорт. За словами головних героїв, саме ці зйомки викликали у них гостре відчуття відповідальності перед глядачем. Також вони зазначили, що продовження фільму не заплановано, але незабаром українці зможуть побачити чотирисерійну телеверсію «Кіборгів», яка ще більше розкриває характери персонажів.

 

Кінострічка вразила молодь щирістю головних героїв, драматичністю і реалістичністю подій, вражаючими кадрами відтворення боїв у терміналі. Особливо зворушили діалоги фільму, у кожному слові яких чується любов до України. «Роздуми «Серпня» і «Мажора» про історію нашої держави і майбутнє змушують задуматись над своєю роллю у долі країни. Це не просто фільм про війну, це заклик до дій, заклик любити і берегти Україну. Його має побачити кожен українець», – зазначила курсантка Академії Ірина С.

 

Після перегляду фільму актори провели автограф-сесію у холі кінотеатру. 

 

  

15/12/2017 14:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua