БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Дякуємо, що пам`ятаєте», - у Кременчуці відбувся вечір пам`яті загиблих Героїв

«Дякуємо, що пам`ятаєте», - у Кременчуці відбувся вечір пам`яті загиблих Героїв

Кременчук став двадцять восьмим містом, де колектив Національної академії СБУ презентував виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…», присвячені загиблим співробітникам української спецслужби.

 

Патріотичний захід відвідали міський голова, керівництво регіонального управління СБ України, співробітники ЦСО «А», військовослужбовці, молодь навчальних закладів, активісти, містяни.

 

У вітальному слові ректор НА СБУ Сергій Кудінов наголосив, що Служба безпеки України однією із перших понесла болючі втрати у цій війні. 13 квітня 2014 року під час виконання бойового завдання загинув співробітник регіонального підрозділу ЦСО «А» капітан Г. Біліченко. «У пам'ять про Геннадія Біліченка та всіх загиблих співробітників Служби ми продовжуємо розповідати українцям правду про війну і самовіддану боротьбу наших воїнів. Це не класична вистава і виставка картин. Це захід для роздумів про ціну миру, про відвагу і самопожертву справжніх захисників України», – зазначив С. Кудінов.

 

Під час вистави-реквієму глядачі дізналися про щоденний внесок співробітників Служби у зміцнення державної безпеки як у мирний час, так і під час АТО/ООС, про специфіку та ризикованість їхніх завдань, любов до Батьківщини та самопожертву. Також глядачі переглянули відеосюжет, присвячений капітану Г. Біліченку.   

 

  

 

Мер Кременчука Віталій Малецький наголосив, що пам’ятний захід колективу Академії розповідає про Людей із великої літери, які могли залишитися вдома, служити в інших регіонах і не їхати на Схід, але вони зробили свій вибір, який зберіг мир в Україні та сотні тисяч життів: «Сьогодні хлопці й дівчата показали, на кого ми маємо рівнятися – на наших Героїв, на наших захисників».

 

Керівництво УСБУ в Полтавській області та ЦСО «А» СБУ висловили вдячність колективу Академії за проведений захід. «Дякуємо, що пам’ятаєте і даєте змогу пам’ятати іншим тих хлопців, які ще вчора були з нами в одному строю», – зазначив один із керівників ЦСО «А» Андрій Махтєєв.

 

 

 

18/11/2019 15:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua