БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

До Дня Європи в Україні Академія СБУ провела круглий стіл щодо євроінтеграційного курсу нашої держави та конкурс читців поезії на тему «Ми – європейці»

До Дня Європи в Україні Академія СБУ провела круглий стіл щодо євроінтеграційного курсу нашої держави та конкурс читців поезії на тему «Ми – європейці»

У науковому форумі взяли участь викладачі, вчені та аспіранти навчального закладу, які обговорили актуальні проблеми інтеграції України в європейський простір та адаптації до цього процесу фахівців сектору безпеки. Дослідники наголосили на важливості реформування Служби безпеки України з урахуванням кращого досвіду побудови європейських спецслужб. 


Значну увагу було приділено і питанню впровадження передового досвіду країн ЄС у навчальний процес підготовки майбутніх і нинішніх співробітників СБУ, адже, за словами учасників, освітня сфера стала локомотивом євроінтеграційних процесів в Україні. Так, у Національній академії запроваджено нову навчальну дисципліну «Демократичний цивільний контроль над сектором безпеки України», спецкурс «Медико-тактична підготовка» за стандартами НАТО, а також курси для оперативних співробітників СБУ. Заняття проводилися не лише вітчизняними викладачами та практиками, а й іноземними фахівцями, зокрема, представниками  Академії з вивчення економічної злочинності та Директорату з протидії економічним злочинам Поліції Лондона.

 

  


З нагоди Дня Європи в Академії також провели конкурс читців поезії серед вихованців навчального закладу. Оцінювали майстерність курсантів викладачі кафедри українського ділового мовлення та навчально-наукового центру мовної підготовки. Для декламування молодь обрала вірші таких відомих європейських поетів як Франческо Петрарка, Данте Аліг’єрі, Генріх Гейне, Джордж Байрон, Шарль Бодлер, Вільям Шекспір, Райнер Марія Рільке, Карел Гінек Маха тощо. Більшість творів майбутні офіцери спецслужби виконали мовою оригіналу (англійською, німецькою, чеською), демонструючи не лише виразне читання, а й високий рівень знань західно- та східноєвропейських мов. 

 

    

20/05/2016 19:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua