БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

До Дня Служби безпеки України в Академії реалізовано соціальні та благодійні проекти

До Дня Служби безпеки України в Академії реалізовано соціальні та благодійні проекти

25 березня 2015 року з нагоди відзначення 23-ї річниці Служби безпеки України в Національній академії СБУ проведені урочисті заходи за участі керівництва вітчизняної спецслужби, бійців 95-ї аеромобільної бригади ЗС України та родичів загиблих Героїв України.

 

Валентин Наливайченко привітав колектив Академії з Днем Служби безпеки України, який, як ніколи, позначений подвигами і звитяжними вчинками офіцерів СБУ. Він подякував співробітникам навчального закладу за виховання та підготовку майбутніх фахівців спецслужби і вручив нагороди кращим курсантам Академії. Керівник СБУ також висловив впевненість, що молоде покоління й надалі підвищуватиме здобутки Служби безпеки і зробить свій неоціненний внесок у її розбудову, пам’ятаючи про кожного українського Героя, який віддав своє життя заради збереження незалежності нашої держави.

 

Голова СБУ, гості і колектив Академії вшанували загиблих на барикадах Революції Гідності та на передовій під час проведення АТО покладанням квітів до пам’ятника на алеї Героїв Небесної Сотні.

 

Відзначення Дня Служби безпеки України в Національній академії цьогоріч стало особливо насиченим. З нагоди річниці в навчальному закладі реалізовано різноманітні соціальні та благодійні проекти, проведено творчі конкурси, спортивні заходи. Так, під час урочистої церемонії керівництво СБУ та колектив Академії передали бійцям героїчної 95-ї аеромобільної бригади ЗС України ключі від автомобіля-позашляховика, який придбано за благодійні кошти. Акцію підтримки бойового підрозділу ініціювали курсанти Академії. На подарунок їм вдалося зібрати більше 20 тисяч гривень. Спільними зусиллями офіцери та вихованці навчального закладу відремонтували та підготували позашляховик до відправки в зону проведення антитерористичної операції.

 

 

  

 

До Дня СБУ було приурочене й офіційне відкриття відремонтованих 1-2 поверхів гуртожитку для слухачів, співробітників та членів їх сімей, під час якого керівництво спецслужби вручило ключі першим його мешканцям – сім’ї співробітника ЦУ СБУ, який нещодавно повернувся із АТО.

 

    

 

Напередодні професійного свята в навчальному закладі також проведено конкурс-есе «Місце Служби безпеки України у розвитку української державності» серед вихованців Академії, чемпіонати з баскетболу та кросфіту, концерт за участі колективів художньої самодіяльності НА СБУ та міста Києва. «Чисельні заходи з нагоди 23-ї річниці Служби безпеки України підтвердили, що кузня кадрів національної спецслужби не стоїть осторонь тих подій, що відбуваються в нашій державі», – зазначив т.в.о. ректора Академії І.І.Мусієнко, вітаючи співробітників та вихованців зі святом. Він наголосив, що колектив Національної академії СБУ не просто дає професійні знання та навички, а формує цілісну особистість майбутнього офіцера спецслужби, для якого Україна і українці – понад усе! 

 

 

    

26/03/2015 15:44
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua