БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

До 21-ої річниці Конституції України в Академії провели круглий стіл та збори колективу

До 21-ої річниці Конституції України в Академії провели круглий стіл  та збори колективу

Напередодні Дня Конституції України ректор Академії СБУ привітав колектив навчального закладу з визначною для країни датою.

 

Сергій Кудінов зачитав звернення Голови СБУ Василя Грицака з нагоди державного свята, в якому наголошено, що прийняття Основного Закону закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. У вітальній адресі також підкреслено, що нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї історії випробування, адже здобуту мирно і безкровно незалежність доводиться відстоювати з боєм. І завдання Служби безпеки – забезпечувати захист державного суверенітету, конституційного ладу і територіальної цілісності України.  

Під час урочистих зборів кращі співробітники та курсанти Академії отримали відомчі нагороди та чергові військові звання.

 

З нагоди державного свята в Академії також провели круглий стіл для курсантів першого курсу на тему «Історія вітчизняного та зарубіжного конституціоналізму: порівняльно-правовий вимір». Молодь підготувала і презентувала доповіді з актуальних для України тем. Зокрема, вони обговорили питання конституційно-правового статусу окупованих територій та органів конституційного контролю в Україні й зарубіжних країнах. У ході дискусії курсанти та викладачі дійшли висновку щодо відповідності правової системи України загальносвітовим засадам конституціоналізму та визначили необхідні шляхи її подальшого реформування.

 

До Дня Конституції молодь Академії СБУ також поклали квіти до пам’ятника гетьману Пилипу Орлику, автору першої української конституції. 

 

    

29/06/2017 19:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua