БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

"Дня Державного Прапора і Дня Незалежності могло б не бути, якби не наші захисники" - ректор Академії Сергій Кудінов

"Дня Державного Прапора і Дня Незалежності могло б не бути, якби не наші захисники" - ректор Академії Сергій Кудінов

 

У День Державного Прапора колектив Академії СБУ зібрався на плацу навчального закладу, щоб відзначити свято національного стягу та 28-у річницю Незалежності України.

 

Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. Співробітників та молодь Академії привітав ректор Сергій Кудінов, зачитавши звернення т.в.о. Голови з нагоди державних свят, в якому відзначено важливу роль СБУ в захисті державної безпеки.

 

 

 

Очільник Академії додав, що цих державних свят могло б не бути, якби не мужність, професіоналізм і героїчна самопожертва українських воїнів: "Саме вони, ризикуючи та жертвуючи своїм життям і здоров’ям, зберегли суверенітет нашої країни для нас і для майбутніх поколінь".

 

Також було наголошено на зростанні значення національного стягу, який став не просто державним, а живим і надихаючим символом воїнів, їх талісманом і оберегом. "Обпалений війною, він все одно підіймається у тимчасово окупованих містах, нагадуючи всім, що ці землі є українськими. За нього віддали тисячі життів, але із ним у руках врятували мільйони українців", - підкреслив ректор.

 

Усі учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих борців за незалежність та поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

 

У цей святковий день за сумлінну багаторічну службу також були відзначені кращі співробітники Академії.

 

  

24/08/2019 18:28
◄ Повернутись