БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

День Європи по-спортивному: представники Академії стали призерами KYIV EURO MARATHON

День Європи по-спортивному: представники Академії стали призерами  KYIV EURO MARATHON

До Дня Європи понад 120 представників Національної академії Служби безпеки України взяли участь у KYIV EURO MARATHON, який вперше пройшов у центрі столиці.

Організаторами масштабного спортивного заходу інтернаціонального формату стали Міністерство молоді та спорту України спільно з Міністерством закордонних справ України, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, громадською організацією «ТОП РАННЕРС», а також представництвом Європейської Комісії в Україні.

Старт та фініш бігового марафону відбувся на головній спортивній арені Києва – НСК «Олімпійський». Заявки на участь у змаганнях подали більше півтори тисячі бігунів із 15 країн світу. Курсанти, студенти та співробітники Академії спробували свої сили на дистанціях 12 км, 6 км, 1 миля, змагаючись як із новачками, так і з професійними легкоатлетами європейської бігової спільноти і олімпійського руху. Так, на забігу 12 км викладач НА СБУ Михайло Богданов здобув ІІІ призове місце серед 270 учасників, подолавши маршрут лише за 39 хв. 21 сек. Обігнати академічного легкоатлета вдалося лише двом неодноразовим переможцям міжнародних марафонів.

Ще одну нагороду навчальному закладу національної спецслужби на благодійній дистанції 1 миля (1,6 км) приніс курсант Дмитро З., який прийшов до фінішу другим. Позаду спортсмен залишив 195 учасників марафону. Зібрані кошти із забігу будуть направлені на підтримку благодійних програм для допомоги хворим на муковісцидоз людям і дітям з аутизмом.

Загалом, усі представники Академії показали достойний результат і високий рівень фізичної підготовки, а головне – отримали яскраві емоції від спортивного заходу по-європейськи.

17/05/2016 10:11