БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

День української мови та писемності

День української мови та писемності

До Дня української мови та писемності у Національній академії СБ України провели творчий вечір із відомою поетесою Тетяною Домашенко та визначили переможців тематичних літературних і художніх конкурсів.

 

На зустрічі з курсантами Тетяна Домашенко представила власну поезію, яку присвятила Небесній Сотні та воїнам АТО, їх героїзму та незламності, любові до Батьківщини й української мови. Поетеса високо оцінила і творчість вихованців Академії. «Знаю, що у всіх вас у серці Україна. Я це відчула, читаючи ваші твори. Цей збірник об’єднав маленький колектив однодумців, у якого єдина мета – бачити свою державу вільною від усяких агресорів», - підкреслила Тетяна Михайлівна, яка є рецензентом академічного альманаху «Захисникам України – Слава». До цієї збірки увійшли твори переможців літературно-художнього конкурсу, приуроченого до Дня захисника України. За словами організаторів, участь у ньому взяли більше 300 вихованців Академії.

 

Під час зустрічі курсанти Академії також майстерно декламували свої твори про Україну, які поетеса назвала літературно-патріотичним мереживом.  

 

З нагоди свята керівництво навчального закладу вручило альманах усім авторам, чиї роботи опубліковані на його сторінках, та відзначило переможців академічного туру Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика й конкурсу стіннівок про День української мови та писемності.      

 

17/11/2015 18:45
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua