БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Чемпіонка та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич завоювала срібну медаль на етапі Кубка світу з кульової стрільби

З 25 по 30 травня 2019 року у німецькому місті Мюнхен проходив етап Кубку світу з кульової стрільби, на якому співробітниця Національної академії СБУ Олена Костевич, разом з колегою по збірній команди України Олегом Омельчуком, виборола срібну медаль у стрільбі з пневматичного пістолету (змішані команди, дистанція 10 м).

29 травня у кваліфікації вправи Олена Костевич показала найкращий результат у стрільбі з пневматичного пістолету (587 очок із 600 можливих, повторив рекорд світу грецької спортсменки Гани Коракакі), завдяки чому пройшла  до фіналу з кращим результатом. 30 травня наша спортсменка разом зі своїм партнером по команді потрапили до фінальної частини змагань серед восьми найкращих стрілецьких пар світу у стрільбі з пневматичного пістолету (змішані команди, дистанція 10 м) і впевнено завоювали срібну медаль.

Вітаємо Олену з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо в подальшому тільки перемог.

31/05/2019 18:10