БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Чемпіонка світу з кульової стрільби Олена Костевич зустрілася з вихованцями Академії

Чемпіонка світу з кульової стрільби Олена Костевич зустрілася з вихованцями Академії

У Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ відбулася зустріч слухачів, студентів та співробітників з чемпіонкою та дворазовою бронзовою призеркою Олімпійських ігор, співробітницею Національної академії Служби безпеки України Оленою Костевич.

 

Від імені колективу Академії перший проректор Олександр Фармагей привітав відому спортсменку з новою перемогою на чемпіонаті світу, яку вона виборола 8 вересня. «В одному зі своїх інтерв’ю Олена Костевич сказала, що перемоги не перенасичують, навіть якщо здобув усі перемоги, то все одно є розуміння власної недосконалості. Немає меж для вдосконалення. І нам, співробітникам Служби, треба брати приклад із легенд світового спорту, таких як Олена, щоб постійно розвиватися і рухатися вперед», – наголосив Олександр Фармагей.

 

Співробітники та молодь дізналися від спортсменки про те, як вона обрала кульову стрільбу, про її перші перемоги, особливості фізичної та психологічної підготовки, відпрацювання техніки. Доповнили розповідь Олени відеокадри із її виступів на світових змаганнях, де вона демонструвала зразкову влучність, витримку і спокій. Вона також поділилася враженнями від останніх змагань – чемпіонату світу у Кореї, де у фіналі їй вдалося побороти росіянку.

 

Оперативним співробітникам СБУ, які приїхали навчатися до Академії, Олена Костевич побажала перемог в їх нелегкій службі, ніколи не зупинятися на досягнутому, підтримувати гарну фізичну форму та розвивати свої здібності для досягнення вищої мети.

 

 

11/09/2018 19:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua