БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Брати приклад із сильних: чемпіони-важкоатлети зустрілися з курсантами Академії

Брати приклад із сильних: чемпіони-важкоатлети зустрілися з курсантами Академії

Співробітники Національної академії Служби безпеки України – переможець Літніх Олімпійських ігор-2012 Олексій Торохтій та призер чемпіонатів світу та Європи Ігор Шимечко – розповіли першокурсникам, якою ціною та заради чого досягаються перемоги.

 

Заслужені майстри спорту України охоче відповідали на питання вихованців вищу щодо особливостей режиму дня, графіку тренувань та власних секретів успіху.

 

Славнозвісний спортсмен та віце-президент Федерації важкої атлетики України Олексій Торохтій розповів молоді про те, як прийшов у великий спорт. У 15 років завдяки виснажливій роботі над собою він потрапив до національної збірної, а у свої 26 – виборов «золото» Олімпіади-2012 у ваговій категорії до 105 кг з результатом 412 кг у сумі (ривок – 185 кг, поштовх – 227 кг). Під час зустрічі він акцентував увагу майбутніх співробітників СБУ на розвитку нового напрямку силового спорту – кросфіту, який сьогодні особливо популярний серед військових в усьому світі.

 

Учасник трьох Олімпійських ігор, дворазовий переможець чемпіонатів Європи та бронзовий призер чемпіонату світу з важкої атлетики Ігор Шимечко також поділився особистим спортивним досвідом. З 11 років він присвятив себе важкій атлетиці і став одним із кращих у своїй ваговій категорії 105+. У розмові з курсантами він наголосив, що у спорті надзвичайно важливо мати правильну мотивацію: «Якщо основною мотивацією для спортсмена є гроші, то він залишиться позаду. Мене мотивує жага до перемоги».

 

Курсанти Академії під час зустрічі переглянули відеоролики, які демонструють миті найбільшого тріумфу спортсменів, що увійшли в історію національного спорту.

 

 

30/03/2018 17:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua