БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Благодійний вечір Національної академії СБУ у Дніпрі

Благодійний вечір Національної академії СБУ у Дніпрі

У День пам’яті Героїв Крут колектив Національної академії Служби безпеки України за підтримки Управління СБУ у Дніпропетровській області презентував у Дніпрі виставу-реквієм та виставку картин, присвячені загиблим під час АТО співробітників спецслужби.

 

Виставку портретів Героїв Служби безпеки «Невидима варта», що проходила у залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, відкрив заступник Голови СБУ Вадим Поярков. Очільник представив автора картин – співробітницю Академії Лесю Шиденко, яка створила незабутні образи загиблих колег завдяки спогадам їх родин та побратимів. «Ці картини написані серцем і душею», – підкреслив він.

 

Під час виставки на екранах у холі транслювалися відеосюжети, створені колективом НА СБУ з присвятою співробітникам спецслужби, які віддали життя, обороняючи незалежність нашої держави.

 

У цей день відвідувачі благодійного вечора також переглянули виставу-реквієм «Війна без строку…», яку представили курсанти Академії. «Війна продовжується в нашій країні, гинуть наші співгромадяни, військові. Служба безпеки також несе непоправні втрати. У День пам’яті Героїв Крут курсанти Академії, які є фактично однолітками юних крутівців, розкажуть історії життя наших сучасних Героїв, про їх мрії і почуття», – наголосив ректор Національної академії Служби безпеки України перед початком вистави.

 

  

 

Курсанти навчального закладу, які не є професійними акторами, зворушили присутніх розповідями про подвиги Героїв, передаючи свої щирі емоції. Після завершення вистави глядачі зі сльозами на очах стоячи аплодували молодим хлопцям та дівчатам Академії.

 

На сцену були також запрошені духовенство Дніпровсько-Криворізької Єпархії УПЦ КП, які провели спільну молитву за загиблими українськими захисниками.

 

Благодійні кошти, зібрані під час заходу, заступник Голови СБУ Вадим Поярков зі словами вдячності передав Віктору Кузьменку, начальнику Дніпропетровського військового госпіталю, в якому за час неоголошеної війни було надано кваліфіковану медичну допомогу понад 14 тисячам бійців, проведено більше 4 тисяч операцій.  

 

 

У Дніпрі заступником Голови СБУ та керівництвом облдержадміністрації була організована екскурсія для співробітників та вихованців Академії до музею «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини в подіях АТО». Під час перегляду експозиції молодь мала змогу ознайомитися із героїчною історією боротьби військових і добровольчих батальйонів з ворогом, волонтерської та медичної допомоги учасникам антитерористичної операції. Курсанти відвідали зал пам’яті, де зібрано фотографії та особисті речі близько 500 загиблих захисників-дніпрян, та переглянули панорамний відеофільм «Дніпропетровщина в подіях АТО. 2014-2016».

 

  

30/01/2017 17:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua