БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Безпека держави, безпека народу – наш обов’язок, наша місія! – Василь Грицак

Безпека держави, безпека народу – наш обов’язок, наша місія! – Василь Грицак

Напередодні відзначення Дня Державного Прапора, 27-ї річниці Незалежності України та сторіччя відродження української державності Голова Служби безпеки України взяв участь в урочистостях, які відбулись в Національній академії СБ України.

 

«Незалежність у серцях українців – це самоствердження, це право вибору, це перемога над століттями гніту. Воля та свобода, за яку сплачено життями Героїв. На жаль, за неї віддають життя і зараз», – наголосив Василь Грицак.

 

Проводячи паралель між славетними захисниками Батьківщини, котрі віками боронили рідну землю від ворога, очільник Служби відзначив, що їх мужність, героїзм та відвага сповна відродилися у прийдешніх поколіннях. І це переконливо доводять співробітники Служби безпеки України, гідні нащадки славетного козацького війська. Тому невипадково саме стінопис із зображенням козака та спецпризначення відтепер прикрашатиме фасад Академії.

 

 

«Цей патріотичний посил сповнює гордістю за величне минуле нашого народу. Мужність та відвага, самовідданість та любов до Батьківщини ‒ це те, що мають плекати у своїх серцях майбутні захисники України, рівняючись на кращих. Адже безпека держави, безпека народу – наш обов’язок, наша місія! » – підкреслив Василь Грицак, відкриваючи мурал разом із родинами загиблих співробітників Служби капітана Геннадія Біліченка, Героя України майора Руслана Лужевського та полковника Андрія Кузьменка.

 

 

 

Основою для патріотичного стінопису під назвою «На сторожі безпеки України» слугувало зображення, яке разом із портретами загиблих співробітників Служби безпеки входить до серії картин «Невидима варта», створеної співробітницею Академії художницею Лесею Шиденко.

 

Голова СБУ відзначив пам’ятними медалями учасників парадного розрахунку Академії, які вже за день пройдуть головною вулицею столиці, демонструючи відданість та готовність боронити безпеку держави.

 

До курсантів з привітаннями та словами вдячності за вшанування пам’яті Героїв СБУ звернулися і дружини загиблих. «Ворожі кулі відібрали у наших рідних найдорожче, що в них було – їхні життя, але ніхто і ніколи не зможе у нас відібрати світлу пам'ять про них», – зазначила Наталія Біліченко. Рідні співробітників СБУ також наголосили, що 24 серпня прийдуть на Хрещатик підтримати учасників парадного розрахунку Академії.

 

Присутні вшанували хвилиною мовчання борців, які віддали своє життя за незалежність України, та поклали квіти до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні.

23/08/2018 16:23
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua