БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Бережіть свою честь і будьте гідними високого звання захисника України!» - Василь Грицак (відео)

«Бережіть свою честь і будьте гідними високого звання захисника України!» - Василь Грицак (відео)

Першого вересня Голова Служби безпеки України Василь Грицак взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами першого курсу Національної академії СБУ, якому присвоєно ім’я контррозвідника полковника СБУ Олександра Хараберюша.

 

З понад чотирьохсот абітурієнтів, які подали заяви на вступ до Академії, зараховано лише сімдесят найкращих юнаків та дівчат. «Для кожного військовослужбовця немає більш незабутньої, хвилюючої і відповідальної події, ніж день складання Військової присяги! І ми сьогодні,  ми розділяємо це свято із молодими хлопцями та дівчатами, які гордо стоять у строю», - наголосив Голова СБУ.

 

  

 

Серед курсантів першого курсу Академії чотирнадцять відсотків золотих та срібних медалістів, переможці та призери учнівських олімпіад, творчих конкурсів, кандидати у майстри спорту з силових багатоборств. «Ви зробили вибір за покликом серця, обравши саме виш української спецслужби», - підкреслив Василь Грицак.  

 

Курсантів Національної Академії СБУ благословив на служіння Батьківщині Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. «Віддайте всі свої сили та вміння для захисту нашої рідної землі, ви наше майбутнє», - наголосив він.

 

  

 

Багато з курсантів вирішили стати захисниками України за прикладом батьків-військовослужбовців, братів та дідів, зокрема тринадцять з них є дітьми учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів. «Сьогодні склали Присягу на вірність Українському народові троє курсантів-переселенців із Донецька, Луганська, Горлівки, які як ніхто, розуміють важливість захисту державної безпеки України», - зазначив голова СБУ.

 

Новому курсу присвоєно ім’я легендарного контррозвідника полковника СБУ Олександра Хараберюша, який присвятив життя служінню Україні. На рахунку Олександра сотні затриманих терористів і членів диверсійних груп ворога. «Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!» –  Олександр виконав цю клятву до кінця, наголосив Василь Грицак.  

 

Дружина загиблого полковника СБУ Алевтина Хараберюш побажала майбутнім захисникам, курс яких носитиме ім’я її чоловіка, бути сміливими й слідувати життєвому принципу їхнього ангела-охоронця: «Роби, що повинен. І будь, що буде».

 

 

 

«Шановні курсанти! Слова Присяги виголошуються лише раз і непорушні для кожного.  Ми зробимо все, щоб наблизити мир і Перемога буде за нами», - акцентував Голова СБУ.

 

 

 

 

 

01/09/2018 19:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua