БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія вшанувала пам'ять офіцерів СБУ – Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського на четверті роковини їх загибелі

Академія вшанувала пам'ять офіцерів СБУ –  Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського на четверті роковини їх загибелі

П’ятого травня колектив Національної академії Служби безпеки України провів пам’ятні заходи на честь співробітників спецпідрозділу «Альфа» – Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського, які рівно чотири роки тому були вбиті терористами під Семенівкою на Донбасі.

 

Курсанти й офіцери навчального закладу відвідали місто Суми і село Волошинівка на Київщині, де разом із рідними, друзями й колегами «альфівців» поклали квіти на місцях поховання відданих Героїв України. Вони висловили щирі слова підтримки й глибокої поваги сім’ям загиблих захисників, на прикладі яких виховується сучасна молодь.

 

 

Окрім цього, під Семенівкою, на тому ж місці, де чотири роки тому відбувся запеклий бій, співробітники СБУ та Академії спільно з військовослужбовцями різних військових формувань, які діють у складі Об'єднаних сил, віддали шану вірним патріотам України, подвиг яких назавжди залишиться в пам’яті співвітчизників.

 

В НА СБУ на курсах, що носять імена полковника Олександра Аніщенка та майора Руслана Лужевського, вихованці вшанували їх пам’ять у хвилині мовчання та поклали квіти до стел  Героїв. Також молодь переглянула фільми із  циклу «Пам’ятаємо», створені колективом Академії, та прослухала твір-розповідь курсантки третього курсу Ірини С. про життєвий та службовий шлях офіцерів Служби безпеки.

05/05/2018 18:14
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua