БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія вшанувала пам'ять Героїв СБУ, які загинули чотири роки тому під час проведення АТО

Академія вшанувала пам'ять Героїв СБУ, які загинули чотири роки тому під час проведення АТО

Колектив Національної академії Служби безпеки України віддав шану співробітникам СБУ – Володимиру Шкірі, Ігорю Горбенку, Олександру Петрищуку й Марку Шпаку. Вони загинули 24 червня 2014 року від рук терористів у збитому військовому гелікоптері МІ-8 біля гори Карачун під Слов'янськом.

 

У хвилині мовчання усі присутні згадали подвиги захисникам України СБУ, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, та під удари дзвону поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим бійцям національної спецслужби.

 

Напередодні Дня пам’яті в Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ дружина підполковника Володимира Шкіри Юлія зустрілася з представниками курсу, який носить ім’я її чоловіка. Офіцер проходив службу в Департаменті контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки на посаді старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах.

 

 

Юлія Шкіра розповіла про життєві цінності, риси характеру та мрії Володимира, який окрім працьовитого, чесного і наполегливого військового, був турботливим батьком і люблячим чоловіком: «Лише зараз розумію, що він багато чого не говорив, бо оберігав нас. Завжди був вірним другом, справжнім альтруїстом».

 

Дружина також наголосила, що надзвичайно важливо, щоб українці знали і пам’ятали тих, хто віддав найцінніше за наше мирне життя: «Поки ми говоримо, згадуємо про них – вони живі, вони з нами».

 

У цей день слухачам, які наразі проходять навчання в Академії, було представлено фотоекспозицію «Пам’ятаємо Вас, Герої…» та відеосюжет з циклу «Пам’ятаємо», присвячений військовослужбовцям СБУ, які загинули під час проведення АТО. Офіцери дізналися про деталі останнього бойового завдання відважних захисників – Володимира Шкіри, Ігоря Горбенка, Олександра Петрищука й Марка Шпака.

 

Також, 24 червня, на знак глибокої поваги представники курсу імені Володимира Шкіри відвідали Алею слави Берковецького цвинтаря, де похований герой.

25/06/2018 16:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua