БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія випустила нових фахівців з інформаційної безпеки

Академія випустила нових фахівців з інформаційної безпеки

9 липня 2015 року в навчальному закладі української спецслужби відбулася урочиста церемонія випуску висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційної безпеки, які зможуть ефективно протидіяти сучасним загрозам вітчизняному інформаційному простору.

 

Цьогоріч дипломи магістрів та спеціалістів отримали 74 студенти за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом». Відкрив святковий захід т.в.о. ректора НА СБ України полковник Кудінов С.С., який наголосив, що цей випускний курс є кращим за підсумками навчання за всю історію Інституту інформаційної безпеки. «Безумовно, це наша спільна перемога, складовими якої стали амбітність і жага до знань випускників, досвід і фахова компетентність викладачів. Інститут випустив сотні студентів, чимало з яких сьогодні плідно працюють у силових структурах, правоохоронних органах, у тому числі – у Службі безпеки України. Тож станьте кращими у своїй справі! Пам’ятайте, від вашого майбутнього залежить майбутнє нашої незалежної та сильної держави», – підкреслив керівник навчального закладу.

 

Під час урочистостей випускники отримали батьківське благословення, а також мудрі професійні настанови від викладачів, які прищепили їм любов до обраної професії і бажання бути активними учасниками громадсько-політичного життя країни.

 

Прощаючись з навчальним закладом, студенти поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні на знак шани до подвигів загиблих під час Революції Гідності та тих, хто сьогодні виборює свободу і незалежність України на сході нашої держави.

 

10/07/2015 09:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua