БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія випустила фахівців з інформаційної безпеки за трьома спеціальностями

Академія випустила фахівців з інформаційної безпеки  за трьома спеціальностями

Вперше в історії Національної академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск студентів-магістрів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки одразу за трьома спеціальностями – «Управління інформаційною безпекою», «Організація захисту інформації з обмеженим доступом» та «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека).

 

Привітали молодих фахівців начальник Управління роботи з особовим складом СБУ Борис Баліоз, ректор Академії СБУ Сергій Кудінов, керівництво та викладачі Інституту, а також їх батьки.

Ступінь магістра здобули 62 випускники, 17 із яких завершили навчання «на відмінно». З нагоди цієї визначної події до молоді звернувся керівник УРОС СБУ. Він підкреслив, що чимало колишніх студентів Інституту інформаційної безпеки сьогодні працюють в українській спецслужбі і є її гідним поповненням.

 

Зі здобуттям вищої освіти випускників також привітав ректор Академії, який наголосив на важливості обраних ними спеціальностей та гострій потребі держави у фахівцях із забезпечення інформаційної безпеки: «Інформаційна складова набуває дедалі більшої вагомості і стає одним із найважливіших елементів національної безпеки України. Розраховуємо на ваші знання, інтелект, творчий потенціал, високу культуру та моральність».

 

Під час церемонії випуску були нагороджені студенти – активні учасники студентського самоврядування, переможці наукових конкурсів, культурно-просвітницьких заходів і спортивних змагань. Батьки, чиї діти досягли найкращих результатів, отримали від керівництва Академії СБУ листи-подяки.

 

З вітальними й напутніми словами до «новоспечених» магістрів звернулися директор Інституту Сергій Мамченко, завідувач кафедри організації захисту інформації з обмеженим доступом Анатолій Гуз, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Володимир Окіпнюк.

 

Від імені випускників та їх батьків виступили Олег Бойчук та Марія Іванівна Цифра, які подякували керівництву й науково-педагогічному складу Академії за цікаве, змістовне, сповнене незабутніх вражень студентське життя та ґрунтовну фахову підготовку, отриману під час навчання. Вони запевнили, що випускники Інституту повною мірою застосовуватимуть ці знання та навички задля надійного захисту національного інформаційного простору, з честю та гідністю будуть нести високе звання випускника Національної академії Служби безпеки України.

 

  

17/02/2017 19:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua