БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія відзначила «день, коли воля народу стала найвищим законом» – День Конституції України

Академія відзначила «день, коли воля народу стала найвищим законом» – День Конституції України

До 23-ої річниці прийняття Конституції України в Національній академії Служби безпеки України відбулися урочисті збори колективу та круглий стіл, присвячений питанням конституціоналізму.

 

Ректор Сергій Кудінов розпочав урочистості зі звернення т.в.о. Голови Служби безпеки України Івана Баканова, у якому наголошено на винятковій ролі Конституції у віковій боротьбі за право на національну самобутність та вільне життя на рідній землі.

 

«Спільними зусиллями ми захистимо закріплені Основним Законом права і свободи громадян, повернемо мир і єдність на нашу землю!», – підкреслено у вітальній адресі.

 

Керівник вишу від себе зазначив, що 28 червня – це визначний день для нашої країни і кожного українця: «Це день, коли воля народу стала найвищим законом. І є люди, які віддали життя, відстоюючи основи конституційного ладу, державний суверенітет і територіальну цілісність України».

 

Під час урочистих зборів кращі співробітники Академії СБУ отримали грамоти, подяки та чергові військові звання.

 

Напередодні важливого державного свята в НА СБУ також провели круглий стіл «Генезис конституціоналізму як складової світової цивілізації». У вступному слові викладач кафедри теорії історії держави і права к.ю.н. Олександр Іванов наголосив на необхідності детального вивчення процесу формування конституційних ідей у світі та їх впливу на розвиток конституціоналізму в Україні.

 

В обговореннях взяли участь курсанти першого курсу, які дослідили державотворчі та конституційні процеси країн Європи та Азії у ІХ – ХХ століттях. Молоді науковці дискутували щодо генезису інституту представницької влади на території України, особливостей становлення конституціоналізму у Франції, Італії, Японії.

27/06/2019 17:51
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua